Állásajánlatok

Bútormozgató és összeszerelő munkatárs

A munkakörről röviden

Vállalkozásunk több, mint 25 éve foglalkozik olasz bútorok importjával és belföldi kiszállításával-szerelésével. Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján tovább bővülünk, melyhez a lenti leírásban olvasható feladatok iránt motivált és elkötelezett munkatársakat keresünk. A munkakör specialitása, hogy bár munkaidőben készenlétet várunk el, a munkavégzést nem minden egyes munkanapon követeljük meg az új kollégától.

Feladatok

  • bútorelemek bepakolása raktárból kisteherautóba (napi 1-2 óra)
  • bútorelemek lepakolása és összeszerelése komplett bútorrá, előre megadott instrukciók alapján (napi 3-6 óra)
  • komplett kamion lepakolása havi 1 alkalommal (alkalmanként 5-8 óra)

Szükséges készségek és képességek

  • fizikai és szellemi rugalmasság
  • időbeli rugalmasság, mivel a munka eloszlása nem egyenletes
  • hajlandóság hosszabb utak megtételére (előfordul napi akár 5-600km)
  • jó fizikai erőnlét
  • készség és tapasztalat bútorok összeszereléséhez (szakma nem feltétel)
  • „B” kategóriás jogosítvány előny (nem feltétel)

Amit kínálunk

  • kellemes családias környezet
  • versenyképes fizetés
Jelentkezését egy rövid bemutatkozó levéllel a logisztika@italiabutor.hu e-mail címre várjuk.